Nowe czarne pasy w Klubie

08-02-2021

                                       W dniu 6 lutego 2021 roku w Ełku Odbyło się zgrupowanie karate Shinkyokushinkai podczas którego odbył się również ogólnopolski egzamin na wyższe pasy mistrzowskie do 2 dan i uczniowskie na 1 kyu Światowej Organizacji Karate ( WKO) w którym uczestniczyło 13 karateka z Polski. Komisję egzaminacyjną stanowili shihan Remigiusz Karpiński 6 dan (Country Representativ) i Dariusz Jasiakiewicz 5 dan ( Branch Cheif ). 

                                 Egzamin  techniczny rozpoczął się z samego ranna i trwał 3 godzinnym, następnie zostały przeprowadzone trzy  dwu godzinne treningi z przerwą na obiad. Na zakończenie sobotniego zgrupowania został dokończony egzamin walk full contact zgodnie z wymaganiami WKO Japonia. Egzamin pozytywnie zaliczyli  sensei  Waldemar Mila, który zdobył 2 dan ( 23 lata treningu kyokushin) i senpai Dariusz Szymczak 1 kyu ( 20  ).

                              Ponadto w zgrupowaniu uczestniczyli zawodnicy i instruktorzy  Klubu Sportów i Sztuk Walk w osobach : Robert Łajdecki, Tomasz Stankiewicz, Tomasz Sobczak, Ewelina Białek-Krzyżanowska, Marcel Rosiak i Filip Konefał.

                             Gratulujemy zdanych egzaminów w ramach Światowej Organizacji Karate teraz pozostało tylko czekać za certyfikatem i imiennym pasem z Japonii.  Zarząd  Klubu składa podziękowania za wsparcie wyjazdu dla Burmistrza, Turku,   Tuliszkowa , Zarząd Powiatu , Wójta Kawęczyna, Wójta Gminy Turek ,  firmie Maks Pol, , Budros Pompy Ciepła , Bogdan Pastuszko EUCO – odszkodowania, Radny Miejski Paweł Kwiatkowski, PGKiM Turek, OSiR Turek, Centrum Wolontariatu MOPS Turek , Stołówka Stacja Smaków w Turku, Sklep Budowlany Faktor, Getect SA Polska

Zdjęcia:

Aktualności

Działy serwisu


Masutatsu Oyama

Masutatsu Oyama urodził się 27 lipca 1923 roku w wiosce niedaleko Gunsan w południowej Korei. W dwa lata później rodzice wysyłają go do siostry w Mandżurii (południowe Chiny). W wieku 9 lat, jako uczeń szkoły podstawowej w Korei, zaczyna studiować chińskie Kempo nazywane osiemnastoma rękoma. Kiedy Oyama powrócił do Korei w wieku 12 lat, zaczął kontynuować trening koreańskiego Kempo. czytaj więcej...Projekt i realizacja online24.pl