Gwiazdkowy Turniej

30-12-2020

W  Klubie Sportów i Sztuk Walk w Turku odbył się Gwiazdkowy Turniej dla najmłodszych przedszkolaków z sekcji  1. Pomimo panującej pandemii przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności tradycyjnie  odbyły się zawody karate i judo dla dzieci na koniec mijającego roku i rozpoczęcie nowego roku. Zawodnicy zostali podzieleni na grupy wiekowe dziewcząt i chłopców w zależności od stopnia wyszkolenia.                

                              Nad sprawnym przebiegiem czuwali rodzice trenujących dzieci i sędzia główny shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan. Najlepsi otrzymali dyplomy i medale pozostali nagrody pocieszenia, wyniki :

1miejsce wywalczyli – Natalia Kaczorowska, Krystian Karczewski, Dawid Sobiś, Patryk Janaszkiewicz,

2 miejsce zdobyli- Jan Szymański, Marcel Kaczmarzyński, Filip Michalak, Alicja Kuzioła,

3 miejsce zajęli – Maja Niziałowska, Oskar Zioła, Miłosz Kuzioła, Kuba Raźniewski, Kryspian Pawlic.

                     Podziękowania dla sponsorów  Burmistrza, Turku, Wójta Gminy Tureek,  firmie Maks Pol, Budros Anhydryt, Bogdan Pastuszko EUCO – odszkodowania, Radny Miejski Paweł Kwiatkowski, PGKiM Turek, Sklep Budowlany Faktor, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacji Eweliny Białek Krzyżanowskiej, Getec Turek.

Pragniemy poinformować , że Klub Jako jedyny w Turku posiada licencję Polskiego Związku Karate i jest zwolniony z zakazu prowadzenia treningów w okresie kwarantanny narodowej. Zajęcia odbywają się w ramach przygotowania do współzawodnictwa  sportowego dzieci, młodzieży i dorosłych – treningi zgodnie z grafikiem szczegóły na www.karate.turek.net.pl

Zdjęcia:

Aktualności

Działy serwisu


Masutatsu Oyama

Masutatsu Oyama urodził się 27 lipca 1923 roku w wiosce niedaleko Gunsan w południowej Korei. W dwa lata później rodzice wysyłają go do siostry w Mandżurii (południowe Chiny). W wieku 9 lat, jako uczeń szkoły podstawowej w Korei, zaczyna studiować chińskie Kempo nazywane osiemnastoma rękoma. Kiedy Oyama powrócił do Korei w wieku 12 lat, zaczął kontynuować trening koreańskiego Kempo. czytaj więcej...Projekt i realizacja online24.pl