Kto stratuje w turniejach

28-02-2020

Decyzją Zarządu Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku zawodnicy, którzy systematycznie uczęszczają w treningach kadry mają pierwszeństwo  w startach na zawodach wyjazdowych. Każdy zawodnik trenujący na zajęciach kadry musi posiadać aktualne badania lekarskie i licencję związkową  ( 20 zŁ) na 5 lat.  Szczegółowe informacje  można uzyskać na trening u lub  w sekretariacie klubu pod numerem 693714490 w godzinach 10.00-16.00.Wszysycy zawodnicy mają prawo do ubezpieczenia w Klubie. 

KLUB POSIADA LICENCJĘ POLSKIEGO ZWIĄZKU KARATE, POLSKIEJ FEDERACJI KARATE SHINKYOKUSHINKAI, OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU KARATE W POZNANIU. 

Zdjęcia:

Aktualności

Działy serwisu


Masutatsu Oyama

Masutatsu Oyama urodził się 27 lipca 1923 roku w wiosce niedaleko Gunsan w południowej Korei. W dwa lata później rodzice wysyłają go do siostry w Mandżurii (południowe Chiny). W wieku 9 lat, jako uczeń szkoły podstawowej w Korei, zaczyna studiować chińskie Kempo nazywane osiemnastoma rękoma. Kiedy Oyama powrócił do Korei w wieku 12 lat, zaczął kontynuować trening koreańskiego Kempo. czytaj więcej...Projekt i realizacja online24.pl