Nasi Kickboxerzy na tarczy

08-12-2019

Witajcie 👊🏻
Bez koloryzowania faktów, piszemy jak było w ten weekend w Konienie na V Konińskiej lidze A1.
Czterech reprezentantów naszego klubu zawalczyło w formule K1.

W swojej pierwszej walce junior Jakub Nowak z uwagi na brak zawodników w swojej kategorii wagowej/wiekowej stoczył pojedynek z trzy lata starszym zawodnikiem. Pojedynek przegrany ale należą się brawa👏🏻 za podjęcie walki🥊 z seniorem.

Kolejnym z reprezentantów naszego klubu był junior Kacper Marciniak który też nie miał przeciwnika w swojej kategorii wagowej/wiekowej. Stoczył pojedynek⚔️ z seniorem dwa lata starszym. Walka była bardzo twarda i wyrównana. Tak też widzieli ją sędziowie orzekając remis.👍🏻

Następnym z debiutantów był Jakub Kałużny walczący w kategorii seniorskiej. Po męczącym boju na pełnym dystansie przegrał decyzją sędziów🥺. Walka była na tak wysokim poziomie, że jego przeciwnik został wybrany zawodnikiem turnieju, więc Kuba wraca z tarcza🛡.

Również w swoim debiucie w ringu zaprezentował się Gabriel Skierski. Stoczył twardy i wyrównany pojedynek z nieco bardziej doświadczonym zawodnikiem. Sędziowie w tej walce wskazali na remis⚖️.

W narożniku u chłopaków byli: Seweryn Wilczyński i Mateusz Pakuła.

Dziękujemy wszystkim kibicom którzy byli na miejscu i dopingowali naszych zawodników.😉

 

Zdjęcia:

Aktualności

Działy serwisu


Masutatsu Oyama

Masutatsu Oyama urodził się 27 lipca 1923 roku w wiosce niedaleko Gunsan w południowej Korei. W dwa lata później rodzice wysyłają go do siostry w Mandżurii (południowe Chiny). W wieku 9 lat, jako uczeń szkoły podstawowej w Korei, zaczyna studiować chińskie Kempo nazywane osiemnastoma rękoma. Kiedy Oyama powrócił do Korei w wieku 12 lat, zaczął kontynuować trening koreańskiego Kempo. czytaj więcej...Projekt i realizacja online24.pl