Medale w Karate i Kickboxingu

10-06-2018

W dniu 9 czerwca 2018 roku odbył się ogólnopolski turniej karate kyokushin i kickboxingu w którym wystartowała 14 osobowa reprezentacja Klubu Sportów i Sztyk Walk z sekcji karate i Kickboxingu. Plan został wykonany w 120 procentach.  Zdobyliśmy 12 medali w kyokushin karate kyokushin full kontakt i 4 medale kickboxingu. Złoto wywalczyli : Julita Stanisławska , Gabriel Skierski , Filip Konefał, Natalia Pietrzak, Filip Wawrzyniak. Drugie miejsca przypadło dla : Nikoli Stankiewicz, Marcela Rosiaka, Artura Kaczmarka, Filip Bałdyka . Na trzecim miejscu podium znaleźli się : Aleksandra Zająć, Patryk Dobiecki,  Kacper Wojtkowiak. W KICKBOXINGU  po raz pierwszy zwalczyło 4 zawodników dla których był to sprawdzian życiowy. II miejsce zajęli : Kacper Marciniak , na trzecim miejscu byli Patryk Marciniak, Marcel Rosiak i Filip Konefał.  Kierownikiem ekipy karate był Jakub i Dariusz Jasiakiewicz, kickboxerów Seweryn Wilczyński i Mateusz Pakuła.  Wszystkie koszt udziału w zawodach i przejazdu pokrył Zarząd Klubu, który składa podziękowania za wsparcie dla Burmistrza Turku i Tuliszkowa, Firmie Lanko, Maks Sport, PGKiM Turek.