Nocne Szkolenie

14-06-2017

           Kolejna Noc Samurajów za nami!!! W piątek, 09.06.2017 w Dojo Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku na ul. Powstańców Wielkopolskich 1 odbyło się kolejne, ostatnie już w tym sezonie nocne szkolenie.

          Jak zwykle chętnych nie brakowało i już przed 22.00 wielu m.łodych ludzi niecierpliwie czekało na wejście do Dojo. Blisko 80 dzieci pod okiem sensei Dariusza Jasiakiewicza, sensei Sebastiana Szewczyka, sensei Kamila Więcławka oraz sempai Ariela Więcławka, sempai Łukasza Tylki oraz sempai Martyny Majcherek bawiło się i brało udział w konkursach z nagrodami. 

          Największą jednak atrakcją tego szkolenia były niewątpliwie lody ufundowane przez firmę Zesiuk. Młodzi wojownicy, najedzeni i szczęśliwi swoją nocną przygode zakończyli seansem filmowym.   

Rano wszyscy wstali w dobrych humorach i wrócili do swoich domów, by oczekiwać na kolejną Noc Samurajów.Podziękowania dla firmy Zesiuk i Pani Elżbiety Rosiak, Burmistrza Turku, Tuliszkowa, Wójta Kawęczyna.

 

Zdjęcia:

Aktualności

Działy serwisu


Masutatsu Oyama

Masutatsu Oyama urodził się 27 lipca 1923 roku w wiosce niedaleko Gunsan w południowej Korei. W dwa lata później rodzice wysyłają go do siostry w Mandżurii (południowe Chiny). W wieku 9 lat, jako uczeń szkoły podstawowej w Korei, zaczyna studiować chińskie Kempo nazywane osiemnastoma rękoma. Kiedy Oyama powrócił do Korei w wieku 12 lat, zaczął kontynuować trening koreańskiego Kempo. czytaj więcej...Projekt i realizacja online24.pl